Helvetia 

0
Pridajte tovar ešte za 40 € a máte poštovné zadarmo!

Naj >>

Prípravky

Unikátna služba pre Vaše zdravie!

Pravidelná zásielka Vám zaistí doručenie odporúčanej dávky Vami vybraného prípravku každých 20 dní priamo do Vašej poštovej schránky za zvýhodnenú cenu a bez poštovného.

Množstvo je obmedzené maximálne na 2 prípravky.

Ideálne pre každého, kto:

  • potrebuje pravidelne brať určitý prípravok (v prípade kúr, ktoré vyžadujú dlhšiu terapiu, ako je napríklad chudnutie, starostlivosť o kĺby)
  • nechce robiť veľké jednorazové objednávky a vydať sa z peňazí
  • chce zistiť, ako na neho prípravok pôsobí a na základe toho sa rozhodnúť, či ho bude naďalej odoberať či nie

Základom úspešnej starostlivosti o zdravie je jej pravidelnosť!

Len pravidelná konzumácia výživových doplnkov môže optimálne pôsobiť na Vaše zdravie. Zvyčajným dôvodom, prečo u zákazníkov niektoré prípravky „nefungujú“, je v drvivej väčšine to, že ich zákazníci zabudli brať alebo vôbec kúpiť. Chápeme, že naši zákazníci majú rad iných starostí a nemôžu myslieť na všetko, a preto sme sa rozhodli si pamätať za nich. V pravidelných intervaloch 20 dní Vám zasielame odporúčanú dennú dávku vybraného prípravku, aby ste ho mali vždy dostatok, mohli ho brať pravidelne a dosiahli ten pravý účinok pre svoje zdravie. Prípravok Vám doručíme tým najpohodlnejším spôsobom – priamo domov do schránky.

Výhodnejšie ceny, poštovné zdarma!

Ak si necháte prípravok zasielať pravidelne, garantujeme Vám vždy o 2 € výhodnejšiu cenu, ako je bežná cena prípravku a všetky náklady na doručenie výrobku nesieme my (t.j. poštovné je zdarma).

Pravidelné akcia a darčeky!

Pravidelne Vám dávame možnosť vyskúšať novinky za výhodnejšie ceny a získať zdarma zaujímavé darčeky, ktoré Vám pomôžu v starostlivosti o Vaše zdravie.

Nejde o žiadny klub – nemáte žiadne povinnosti ani záväzky!

Ak zistíte, že Vám systém pravidelných zásielok nevyhovuje, chcete vyskúšať iný prípravok a pod., môžete kedykoľvek svoje zásielky prerušiť či ukončiť – stačí informovať zákaznícke oddelenie. Môžete, samozrejme, nakupovať jednorazovo z katalógu.

Objednávka bez rizika

Nikdy nepožadujeme platbu vopred ani pri dodaní pravidelnej zásielky, vždy Vám dávame splatnosť niekoľko dní, aby ste sa mohli rozhodnúť, či prípravky úplne zodpovedajú Vašim predstavám. Ak to tak nie je, môžete ich do 14 dní po doručení bez udania dôvodu vrátiť.

  © 2010-2024 Helvetia Apotheke