Helvetia 

0
Pridajte tovar ešte za 40 € a máte poštovné zadarmo!

Naj >>

Prípravky


 • Zdravie z prírody pre celú rodinu!

  Zdravie je tým najcennejším, čo máme. Bohužiaľ, súčasný životný štýl plný ponáhľania, stresu, nevyváženej stravy a vplyv škodlivých látok z vonkajšieho prostredia má na naše zdravie nepriaznivý vplyv. Helvetia Apotheke si je vedomá hodnoty zdravia, a preto sa intenzívne venuje výskumu a vývoju prírodných prípravkov, ktoré zlepšujú kvalitu života, majú priaznivý vplyv na vitalitu, zdravie a spokojnosť.


   
 • Záruka najvyššej kvality

  Helvetia Apotheke radí kvalitu svojich prípravkov na prvé miesto. Inšpirujeme sa prírodou a hľadáme pre Vás tie najcennejšie rastlinné výťažky tak, aby bola zaistená maximálna účinnosť prípravkov a pritom ich úplná bezchybnosť. To najlepšie z prírody pre Vaše zdravie, vitalitu a krásu!


   
 • Záruka najvyššej kvality

  Naše prípravky spracovávame za najprísnejších výrobných podmienok. Prípravky sú vyrábané výhradne v EÚ (najmä v Českej republike) a balené do blistrov, ktoré zaručujú dlhodobú trvanlivosť a plnia tie najprísnejšie hygienické požiadavky. Samozrejmosťou je posúdenie všetkých prípravkov Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.
  Pri kozmetických výrobkoch je samozrejmosťou, že ich netestujeme na zvieratách.


   
 • Medzinárodná pôsobnosť

  Značka Helvetia Apotheke vznikla v roku 2008. V súčasnej dobe pôsobí v Českej a Slovenskej republike, v Chorvátsku, Slovinsku, Lotyšsku, Estónsku a Maďarsku.


   

  © 2010-2024 Helvetia Apotheke